01/26 18:50 |
29 |
Bonaventure Y / Schoofs B v Rosatello C / Zimmermann K
|
4-6,7-5,10-7
|
01/26 18:00 |
- |
Bon'ure/Schoofs v Rosatello/Zimm'mann
|
4-6,7-5,0-0
|
01/25 16:15 |
28 |
Geuer N / Lister C v Bonaventure Y / Schoofs B
|
3-6,2-6
|
01/25 09:00 |
28 |
Bucsa C / Sizikova Y v Rosatello C / Zimmermann K
|
1-6,4-6
|
01/24 16:30 |
27 |
Doroshina O/Solovyeva V v Rosatello C / Zimmermann K
|
6-7,2-6
|
01/24 13:10 |
27 |
Brescia G / Perrin C v Bucsa C / Sizikova Y
|
2-6,4-6
|
01/24 12:00 |
27 |
Bonaventure Y / Schoofs B v Frolova A / Silich A
|
6-4,6-2
|
01/24 09:30 |
27 |
Geuer N / Lister C v Moore T / Sadikovic A
|
5-7,6-4,10-8
|
01/22 18:25 |
26 |
Cadantu A / Smitkova T v Moore T / Sadikovic A
|
2-6,4-6
|
01/22 17:40 |
26 |
Doroshina O/Solovyeva V v Becker K / Vogelsang E
|
6-1,3-6,11-9
|
01/22 16:55 |
26 |
Bonaventure Y / Schoofs B v Arcangioli M / Reix S
|
6-2,2-6,10-4
|
01/22 16:25 |
26 |
Albie A / Armitano M v Frolova A / Silich A
|
4-6,4-6
|
01/22 15:55 |
26 |
Cepelova J / Kuzmova V v Bucsa C / Sizikova Y
|
3-6,7-6,10-12
|
01/22 15:30 |
26 |
Paquet C / Parmentier P v Brescia G / Perrin C
|
5-7,2-6
|
01/22 14:50 |
26 |
Rosatello C / Zimmermann K v Rus A / Wacanno E
|
6-2,7-6
|
01/22 13:00 |
26 |
Geuer N / Lister C v Elbaba J / Thandi K K
|
3-6,6-2,10-6
|
01/22 05:30 |
- |
Paquet C / Parmentier P v Brescia G / Perrin C
|
5-7,2-5
|
01/27 17:30 |
29 |
Bogdan A / Rosca I L v Geuer N / Zaja A
|
Retired
|
01/26 14:00 |
28 |
Geuer N / Zaja A v Kalinskaya A / Marozava L
|
6-3,7-5
|
01/26 12:30 |
28 |
Knoll X / Kuncikova L v Bogdan A / Rosca I L
|
2-6,4-6
|
01/25 17:00 |
27 |
Bogdan A / Rosca I L v Paquet C / Sramkova R
|
6-2,6-7,10-7
|
01/25 16:20 |
27 |
Amanmuradova A / Gorgodze E v Kalinskaya A / Marozava L
|
3-6,4-6
|
01/25 14:50 |
27 |
Lemoine Q / Lister C v Geuer N / Zaja A
|
4-6,2-6
|
01/25 13:00 |
27 |
Knoll X / Kuncikova L v Robson L / Schoofs B
|
6-4,6-7,10-4
|
01/24 15:55 |
26 |
Honcova M / Reix S v Geuer N / Zaja A
|
3-6,3-6
|
01/23 16:55 |
26 |
Paquet C / Sramkova R v Armitano M / Bucsa C
|
7-6,6-2
|
01/23 16:00 |
26 |
Knoll X / Kuncikova L v Rosatello C / von Deichmann K
|
4-6,6-1,11-9
|
01/23 15:30 |
26 |
Marcinkevica D / Wacanno E v Robson L / Schoofs B
|
1-6,5-7
|
01/23 14:00 |
26 |
Amanmuradova A / Gorgodze E v Arcangioli M / Sadikovic A
|
6-3,7-6
|
01/23 13:20 |
26 |
Bektas E / Yurovsky R v Kalinskaya A / Marozava L
|
4-6,7-5,6-10
|