Kastamonu Belediyesi

1ère Division, Femmes 05/20 14:00 - Uskudar Women v Kastamonu Genclik Spor Kulubu W 29-33
Turkey Cup Women 05/10 14:00 1 Kastamonu Genclik Spor Kulubu v Polatli Belediyesi L 20-23
Turkey Cup Women 05/09 12:00 1 Kastamonu Genclik Spor Kulubu v Muratpasa Women W 30-29
1ère Division, Femmes 04/28 12:00 - Eskisehir Sehir Koleji SK v Kastamonu Genclik Spor Kulubu W 21-28
1ère Division, Femmes 04/21 14:00 - Ardesen Women v Kastamonu Genclik Spor Kulubu L 32-28
Turkey Cup Women 04/18 15:00 - Ardesen Women v Kastamonu Genclik Spor Kulubu L 39-34
EHF Cup, Women, Group A 04/14 15:00 - [2] SC Municipal Craiova v Kastamonu Genclik Spor Kulubu [1] D 18-18
EHF Cup, Women, Group A 04/07 14:00 - [1] Kastamonu Genclik Spor Kulubu v SC Municipal Craiova [2] L 22-23
1ère Division, Femmes 03/29 16:00 - Izmir Bsb SK v Kastamonu Genclik Spor Kulubu W 27-30
EHF Cup, Women, Group A 03/11 14:00 - Kastamonu Genclik Spor Kulubu v Handball Club Zalau W 27-24
EHF Cup, Women, Group A 03/03 15:00 - [2] Handball Club Zalau v Kastamonu Genclik Spor Kulubu [1] L 29-28
1ère Division, Femmes 02/28 13:00 1 Osmangazi Belediyesi SK v Kastamonu Genclik Spor Kulubu W 27-36
Turkey Cup Women 02/15 12:00 1 Kastamonu Genclik Spor Kulubu v Mudanya Belediyesi Dinc Spor W 37-33
Turkey Cup Women 02/14 12:00 1 Uskudar Women v Kastamonu Genclik Spor Kulubu W 31-32
Turkey Cup Women 02/13 12:00 1 Kastamonu Genclik Spor Kulubu v Artsam Koleji W 41-26
EHF Cup, Women, Group A 02/09 16:00 6 Gtpr Gdynia v Kastamonu Genclik Spor Kulubu W 26-27
EHF Cup, Women, Group A 02/04 14:00 5 [3] Kastamonu Genclik Spor Kulubu v Viborg HK [1] W 28-15
EHF Cup, Women, Group A 01/27 16:00 4 [3] Byasen Elite v Kastamonu Genclik Spor Kulubu [1] L 26-24
EHF Cup, Women, Group A 01/21 14:00 3 Kastamonu Genclik Spor Kulubu v Byasen Elite W 30-28
EHF Cup, Women, Group A 01/14 14:00 2 Kastamonu Genclik Spor Kulubu v Gtpr Gdynia W 28-25
EHF Cup, Women, Group A 01/06 15:00 1 [2] Viborg HK v Kastamonu Genclik Spor Kulubu [2] W 26-28
1ère Division, Femmes 11/26 10:00 - Anadolu University v Kastamonu Genclik Spor Kulubu W 31-46
EHF Cup, Women, Qualification 11/19 14:00 - Kastamonu Genclik Spor Kulubu v Vaci Nkse W 36-29
1ère Division, Femmes 11/15 14:00 - Yenimahalle Women v Kastamonu Genclik Spor Kulubu W 24-26
EHF Cup, Women, Qualification 11/12 13:30 - Vaci Nkse v Kastamonu Genclik Spor Kulubu W 24-26
1ère Division, Femmes 10/22 12:00 - Muratpasa Women v Kastamonu Genclik Spor Kulubu L 31-29
EHF Cup, Women, Qualification 10/15 14:00 - Balonmano Bera Bera v Kastamonu Belediyesi W 22-24
EHF Cup, Women, Qualification 10/14 12:00 - Kastamonu Genclik Spor Kulubu v Balonmano Bera Bera D 35-35
1ère Division, Femmes 09/16 14:00 - Zagnos Women v Kastamonu Genclik Spor Kulubu L 28-25
Champions League Qual. Women 09/10 14:00 1 HC Gomel v Kastamonu Genclik Spor Kulubu L 29-28